Niedziela, 24 Październik 2021 r. ,   Rafała, Marcina

Reklamowe24

   4
Szukasz pomysłowych gadżetów reklamowych dla dzieci? Doskonale trafiłeś! Reklamowe24 to sklep, w którym znajdziesz bardzo szeroki i zróżnicowany asortyment gadżetów dla dzieci!

Oferujemy m.in. urocze maskotki z logo Twojej firmy! Dzieciom na pewno przypadną do gustu pluszowe misie, myszki, lewki, pieski, małpki czy tygryski. W Reklamowe24 znajdziecie jednak wiele innych niebanalnych gadżetów dla dzieci, takich jak czapki i plecaki reklamowe oraz artykuły piśmiennicze. Na specjalną uwagę zasługują także interaktywne produkty przeznaczone do zabawy, czyli puzzle, gry i zabawki. 

W naszej ofercie znajduje się wiele produktów do wyboru, np. bierki, jojo, gry logiczne i zabawne długopisy, które chętnie oznakujemy logo Twojej firmy lub inną dowolną grafiką. Naszym hitem są też uwielbiane przez dzieci spinner fidgety, które świetnie sprawdzają się jako niebanalne gadżety reklamowe.

Zapraszamy po wyjątkowe gadżety reklamowe dla dzieci! Dzięki naszym produktom z pewnością przekonasz do swojej firmy także tych najmłodszych klientów!
Adres
ul. Zgierska 249a
91-495 Łódź
Strona WWW
Telefon
NIP
7262552678
REGON
100285554