Piątek, 17 Wrzesień 2021 r. ,   Franciszka, Justyna

Stokado sp. z o.o.

   6
Zależy ci na uporządkowanej przestrzeni, ale nie masz gdzie składować swoich rzeczy osobistych? Mieszkając w bloku, brakuje ci komórek lokatorskich, żeby schować rower, sprzęt sportowy czy muzyczny? A może prowadzić firmę i szukasz bezpiecznego miejsca na dokumenty lub materiały marketingowe? Samoobsługowe magazyny do wynajęcia są odpowiedzią na twoje problemy! Co warto o nich wiedzieć?

Magazyny samoobsługowe self storage 


Z roku na rok wzrasta zainteresowanie magazynami samoobsługowymi, zwanymi self storage. Są to oddzielne komórki, zamykane przez klienta w których może on przechowywać niemal wszystko. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto wyjeżdża za granicę, przeprowadza się lub wykonuje gruntowny remont domu. Do dyspozycji klientów są zarówno małe schowki w magazynach wewnętrznych, jak i duże kontenery, które z powodzeniem pomieszczą meble, motory czy instrumenty muzyczne. Ich zaletą jest 24- godzinny dostęp, aż 7 dni w tygodniu.

Self storage Stokado w Polsce


Czy nasi rodacy chętnie korzystają z tego nowatorskiego rozwiązania? Pierwszy magazyn samoobsługowy, który został otwarty w 2013 roku we Wrocławiu zapełniony jest już prawie w 80%. Podobnie wygląda sytuacja w Poznaniu, Bydgoszczy oraz Legnicy. Zaletą magazynów jest też ich doskonała lokalizacja — znajdują się w miejscu, gdzie łatwo dojechać autem oraz istnieją doskonałe połączenia komunikacyjne. Magazyny Self Storage firmy Stokado oprócz samoobsługowych magazynów oferują materiały pomocne podczas transportu paczek, a nawet możliwość wysłania przesyłki czy pomoc w transporcie.

Bezpieczeństwo i wygoda 


Klienci korzystający z magazynów samoobsługowych nie muszą martwić się o ochronę oraz bezpieczeństwo przechowywanych przedmiotów osobistych. Wszystkie magazyny są monitorowane przez całą dobę oraz zaopatrzone w nowoczesne systemy alarmowe. Stała, optymalna temperatura gwarantuje, że przechowywane rzeczy nie ulegną zniszczeniu. Komórkę w magazynie self storage można wynająć na precyzyjny okres czasu — od kilkunastu dni , aż do wielu lat i to w bardzo przystępnych cenach.
Adres
ul. Opolska 178
52-014 Wrocław
Strona WWW
Telefon
NIP
8992745172
REGON
022172988